צילומים לבתי מלון

סימפלקס 360 הינו מותג נוסף מבית סימפלקס שיווק דיגיטלי של בתי מלון בע"מ.
אנו עוסקים רק במלונאות ולכן גישת הצילומים שלנו היא חשיבה מלונאית.

מה חשוב לדעת כאשר מצלמים מלון?

הצעד הראשון של מכירת חדרים ברשת מתחיל במראה. הדבר די ברור, גולש מגיע לאתר המלון (או לאתרי סוכנים) ולפני קריאת מלל המלון ואף בדיקת המחירים הגולש ירצה לדעת לאן הוא הולך ולכן, הוא מסתכל קודם על התמונות. למעשה ויזואליזציה זו היא בין הצעדים הראשונים לקראת המרה מוצלחת.

כמובן שוויזואליזציה היא אינה רק תמונות. ישנם כלים נוספים כמו אתר אינטרנט נכון, סיורים וירטואלים ושירותים נוספים המרכבים את סך המכלול אך כאן אנו נדבר על תמונות סטליס.

אם כך, צילום בית מלון שונה במקצת מצילום של בית עסק רגיל בכך שהוא מכיל בתוכו כמה בתי עסק כגון חדרים ללינה, מסעדה, אולם אירועים, מרכזי כנסים וחדרי ישיבות והרשימה עוד ארוכה. המשימה כאן לא פשוטה, ישנם מלונות רבים המכוונים לקהל מסויים, המעוניינים להעביר קונספט אירוח וכאלו שמעוניינים להעביר את אוירת המלון בעזרת התמונות וכל זאת בעזרת צילומים של מתקני המלון, חדרי המלון, האוכל וצילומי אוירה נוספים.

אם האתגר הזה אינו גדול מידי, צילום של מלון צריך להתבצע בשעות הנכונות לדוגמא צילומי אוירה בזמן השקיעה, צילומי בריכה בזמן הנכון ביותר מבחינת התאורה ואם כבר עסקנו בתאורה כיצד נדע לצלם סוגי אוכל שיחמיאו בצורה הטובה ביותר?

כמובן שהצילום הכללי אינו מספיק. על מנת להעביר אוירה יש לבחור אבזרי עזר אשר יתארו סיטואציה, סידור חדרים בצורה מחמיאה והדגשת איזורים אשר אותם המלון רוצה לקדם וכל זאת תוך שמירה על אותנטיות ואמינות המלון.

סימפלקס 360 מבית סימפלקס שיווק דיגיטאלי של בתי מלון היא חברה החיה בתי מלון יותר מעשר שנים. יתרון זה מספק לנו ניסיון רב בתחום ביחד עם מקצועיות של כישורי צילום מתקדמים. אנו נדע על מה גולש רוצה להסתכל בתמונה ומה יחפש בה על פי המיקום שלה באתר. בעזרת מאות אתרים שבנינו עם מאות צילומים של מגוון בתי מלון נוכל לעמוד באתגר של כל מלון חדש או ותיק תוך יחס אישי, סבלני ומקצועי.

את/ה מוזמנים ליצור קשר ונשב לקפה.

קצת תמונות סטילס להדגמה

צור קשר

טלפון: 050-2148293

אימייל: [email protected]
אתר: https://360.simplex-ltd.co.il

כתובת: שדרות בן גוריון 1, עפולה

ההודעה נשלחה